Katalog stron

Strony informatyczne

Opony Continental

Jazda w lecie na oponach zimowych może może się zakończyć tragicznie. W tym wypadku musimy się liczyć z tym, że droga hamowania będzie o wiele dłuższa, nawet o kilkanaście metrów w stosunku do aut, które wyposażone są w opony letnie. Jest to wielka różnica, która ma niebagatelny wpływ na nasze bezpieczeństwo. Podobnie wygląda sprawa z przyczepnością, która to w wyższych temperaturach będzie znacząco lepsza w momencie gdy będą stosowane opony letnie. Różnice te w działaniu będą wynikać z różnic w budowie opon. Najważniejszym powodem będzie kwestia materiału który został użyty do budowy opon letnich oraz zimowych oraz budowa bieżnika. Opony letnie mają bieżnik przystosowany przede wszystkim do odprowadzania wody. Z kolei opony zimowe mają za zadanie „wgryzać” się w śnieg a także utrzymać się śliskiej i oblodzonej drodze.

Kategorie:
Motoryzacja » Opony
Sklepy internetowe » Sklepy motoryzacyjne

data: 24.02.2013 | adres: http://abc-opony.pl | słowa kluczowe: opony opony letnie opony zimowe felgi aluminiowe akumulatory

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Części zamienne do koparek

  Wszyscy posiadacze maszyn rolniczych oraz ciężkiego sprzętu, rozumieją, że w tej pracy bardzo ważne jest bezpieczeństwo. Dlatego tak ważne jest, ażebyś korzystał z sprzętu najlepszej jakości. Częste awarie Twojej maszyny na pewno nie zagwarantują Ci w pracy, nie przysporzą potencjalnych klientów oraz nie dadzą znacznego dochodu. Wszelkie części, które wymieniasz powinny prezentować dobrą jakość – nie możesz na nich oszczędzać, ni również przepłacać. Serwis - kop proponuje Państwu najlepszej klasy części w bardzo dobrych cenach. Niezwykle dużym zaciekawieniem cieszą się łyżki do koparek . Wiadomo przecież, że są to części, które poprzez cykliczny kontakt z podłożem narażone są na największe uszkodzenia. Tak też często się dzieje. Nasza firma proponuje niezwykle bogatą ofertę właśnie takich części, tworzą one w naszej propozycji specjalną pozycję.

  data: 14.03.2013 | adres: http://www.serwis-kop.pl | słowa kluczowe: koparki maszyny budowlane budownictwo cat jcb | czytaj więcej »

 • Katalizatory Wrocław

  Gorąco zapraszamy na witrynę internetową warsztatu mechanicznego Marex II Wrocław. Nasz warsztat ma swoją siedzibę na osiedlu Fabryczna, obok ulicy Strzegomskiej. Nasze specjalizacje to układy wydechowe, serwis opon, jak również katalizatory. Naszym klientom jesteśmy w stanie sprowadzić doskonałej klasy tłumiki i ogumienie uznanych producentów, a to wszystko w przyzwoitych cenach. Pracujemy w dni pracujące w godz. 9-17, a także w soboty do czternastej.

 • Sklep w internecie

  W przypadku gdy trudnisz się sprzedażą internetową, to zgłoś swoją witrynę do prezentowanego katalogu. Umieszczono tutaj jedynie warte uwagi sklepy działające w Internecie, a katalog prowadzony jest zarówno z myślą o pozycjonerach, jak i przeciętnych użytkownikach. Zgłaszając do prezentowanego spisu swój sklep w Internecie masy odbiorców, a tym samym zwiększyć|trafisz do całej masy kontrahentów, a tym samym powiększysz profity. Jeśli zaś nie jesteś handlarzem, ale kupującym, to serwis pomoże Ci zrobić udane zakupy online. Zamiast zdawać się na przypadek bądź przepłacać na aukcjach, szybko i przyjemnie wyszukasz najbardziej atrakcyjne w kraju oferty handlowe.

  data: 15.03.2012 | adres: http://www.sklepwinternecie.com | słowa kluczowe: sklep w internecie sklepy internetowe sklep internetowy katalog sklepów | czytaj więcej »

 • Internetowy sklep odzieżowy

  Ubrania znanych marek są w naszym kraju nieproporcjonalnie drogie, zdarza się, że bardziej korzystne okazuje się zrobienie zakupów za zachodnią granicą. Przedtem tania odzież markowa przenikała nad Wisłę bardzo rzadko, jednak aktualnie to się zmienia! Niniejszy sklep odzieżowy online to remedium na potrzeby wszystkich, którzy lubią ubierać się modnie, nie wydając przy tym całej pensji. To outlet online, który otwiera dostęp do najświeższych kolekcji ogólnoświatowych marek, czego nie może zagwarantować żaden inny internetowy sklep odzieżowy! Pierwszy polski outlet odzieżowy z prawdziwego zdarzenia wita wszystkich zainteresowanych!

  data: 16.01.2013 | adres: http://www.esonero-outlet.com.pl | słowa kluczowe: sklep internetowy outlet odzież sklep odzieżowy | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny