Katalog stron

Strony informatyczne

Porady psychologa onlinePsycholog Walbrzych

Psychoterapeuta albo logopeda to specjaliści jakich odnajdą Państwo na prezentowanej tu witrynie. Jest to strona www, która przedstawia ofertę Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Siedziba poradni znajduje się na Dolnym Śląsku w mieście Wałbrzych. Propozycja poradni skierowana jest jednak nie tylko do obywateli Wałbrzycha, ale też ludzi mieszkających w innych miastach, na obszarze całej Polski. Poradnia psychologiczna oferuje bowiem porady psychologa online. W ofercie jest m.in. terapia dzieci metodą bobath . Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to dobre wyjście dla osób szukających psychoterapeuty czy też logopedy.

Kategorie:
Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
Zdrowie i Uroda » Pomoc
Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

data: 15.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Białołęka

  Lśniący uśmiech to pragnienie zarówno kobiet jak i mężczyzn. Dlatego też należy troszczyć się o uzębienie każdego dnia. Nie wolno zapominać o regularnym odwiedzaniu dentysty. Lekarz stomatolog sprawdzi stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje stosowaną kurację. Mogą być wykonane licówki, mostek, lub zalecenia chirurgiczne. Toteż dlatego powinniśmy dbać swoje uzębienie każdego dnia i już jako dziecko. Należy wspomnieć, że o ile licówki są zabiegiem to warto dbać o zęby, żeby wizyta u stomatologa kończyła się jedynie przeglądem. Zachęcamy dzieci i dorosłych do zbadania swoich zębów.

 • Sylwia Hofman Pracownia rozwoju osobistego i psychoterapii

  Już dzisiaj skorzystaj z najlepszej klasy usług pani Sylwii Hofman, jakie poparte są sporym doświadczeniem. Dzięki olbrzymiej wiedzy, jak też doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na najlepszym poziomie usługi, do jakich można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (albo grup zorganizowanych) a także dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń dotyczących takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak także odkrywanie typu osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Dodatkowo pragnąc trafić do dużego grona osób prowadzi również konsultacji terapeutyczne, dzięki jakim pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Depresja Dwubiegunowa

  Dzisiaj depresja jest coraz bardziej poważnym zjawiskiem społecznym. Najzwyczajniej w świecie już nawet małe dzieci na nią cierpią. A przecież nieleczona depresja może zakończyć się śmiercią - samobójstwem. I chociażby z tego właśnie powodu definitywnie nie można bagatelizować depresji. Jeżeli więc cierpisz na depresję, bardzo szybko musisz pójść do psychiatry. Tylko i wyłącznie psychiatra bardzo dobrze wie co należy robić, abyśmy mogli na nowo cieszyć się życiem. Życie jest bardzo krótkie, zatem trzeba zadbać o nie.

  data: 19.02.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema warsztaty Kraków

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów jest nastawiony na pomoc grupie zawodowej tzn. artystom, którzy w swojej pracy muszą nieustannie zmagać się z wieloma zagadnieniami. Otoczenie artystów opieką psychologiczną, pozwala pokonać problemy związane tj. trema , jaka pojawia się u osób, które występują na scenie. Podejmujemy współpracę z artystami rozwijającymi swój potencjał zawodowy, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem dążymy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy prowadząc warsztaty, które dają możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najwłaściwszego funkcjonowania we współczesnym świecie uzdolnionych artystów w różnym wieku. Wspólnie odpowiemy na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji aktorów i muzyków organizując warsztaty grupowe.

  data: 04.01.2013 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Psychoterapia

  Psychoterapia Par Warszawa

  Strona o terapii par prowadzonej w samym centrum Warszawy. Na stronie CentrumPar.pl przeczytaie artykuły o tym, w jakich sytuacjach psychoterapia par jest efektywna i dla kogo jest skierowana; oraz dowiedzieć się o stosowanej metodzie terapeutycznej oraz przeczytać o doświadczeniu terapeutów. Terapia par przeznaczona jest dla małżeństw i par przeżywających trudności i borykających się z kryzysem lub stagnacją związku, ale też dla tych, które w psychologicznej pracy nad swoim związkiem poszukują dróg jej rozwoju i większej satysfakcji.

  data: 30.03.2012 | adres: http://psychoterapia.blog.com/2011/10/18/formy-pomocy-psychoterapeutycznej/ | słowa kluczowe: psychologia psychoterapia Warszawa | czytaj więcej »

 • Uzależnienie od alkoholu

  Nałóg jakim bywa alkoholizm jest postrzegany jako choroba, a nie jak mus upojenia się. Permanentnie publikatory ostrzegają jak tragiczne są konsekwencje alkoholizmu. Kłopot wydaje nam się bagatelny do momentu jak nie dotyczy kogoś z naszej rodziny. Natenczas odkrywamy inny obraz tej dolegliwości. Niestety nasze doświadczenia w tej problematyce są znikome. Z pomocą nadchodzi opisywana strona. Jest to kopalnie wiedzy odnośnie tej słabości. Otrzymujecie sposobność zrozumieć sposoby leczenia alkoholizmu, dowiecie się co to jest odtruwanie alkoholowe, a także jak przykre bywają skutki alkoholizmu. Jest to temat który, zaprzestaje być nietykalny i obok którego nie powinniśmy przejść oschle.

  data: 26.01.2012 | adres: http://leczeniealkoholizmu.info | słowa kluczowe: alkoholizm leczenie terapia uzależnienie detoks objawy alkoholizmu test na alkoholizm | czytaj więcej »

 • Łysienie

  Kłopot dotyczący ubywania włosów oraz zwyczajnego łysienia dotyczy bardzo wielu osób i to nie tylko facetów. Na tej witrynie www znajduje się wiele ważnych informacji dotyczących różnego typu sposobów radzenia sobie z tym bardzo uciążliwym problemem. Kiedy widzimy już u siebie pewne objawy łysienia trzeba od razu strać się temu zapobiec. Istnieje naprawdę dużo medycznych i kosmetycznych sposobów, jakie mogłyby służyć nam pomocą w początkowym stadium dolegliwości. Jeśli Twój kłopot ma formę trochę bardziej zaawansowaną także nie powinniśmy wpadać w panikę, lecz próbować z nim się uporać obojętnie jakimi, dostępnymi środkami, w tym substancjami sprzedawanymi wyłącznie na receptę. Na tej stronie dowiesz się więcej na ten temat.

  data: 02.12.2011 | adres: http://lysienie365.pl/ | słowa kluczowe: włosy wypadanie włosów | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny