Katalog stron

Strony informatyczne

Sylwia Hofman Pracownia rozwoju osobistego i psychoterapii

Już dzisiaj skorzystaj z najlepszej klasy usług pani Sylwii Hofman, jakie poparte są sporym doświadczeniem. Dzięki olbrzymiej wiedzy, jak też doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na najlepszym poziomie usługi, do jakich można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (albo grup zorganizowanych) a także dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń dotyczących takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak także odkrywanie typu osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Dodatkowo pragnąc trafić do dużego grona osób prowadzi również konsultacji terapeutyczne, dzięki jakim pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Białołęka

  Lśniący uśmiech to pragnienie zarówno kobiet jak i mężczyzn. Dlatego też należy troszczyć się o uzębienie każdego dnia. Nie wolno zapominać o regularnym odwiedzaniu dentysty. Lekarz stomatolog sprawdzi stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje stosowaną kurację. Mogą być wykonane licówki, mostek, lub zalecenia chirurgiczne. Toteż dlatego powinniśmy dbać swoje uzębienie każdego dnia i już jako dziecko. Należy wspomnieć, że o ile licówki są zabiegiem to warto dbać o zęby, żeby wizyta u stomatologa kończyła się jedynie przeglądem. Zachęcamy dzieci i dorosłych do zbadania swoich zębów.

 • Depresja Dwubiegunowa

  Dzisiaj depresja jest coraz bardziej poważnym zjawiskiem społecznym. Najzwyczajniej w świecie już nawet małe dzieci na nią cierpią. A przecież nieleczona depresja może zakończyć się śmiercią - samobójstwem. I chociażby z tego właśnie powodu definitywnie nie można bagatelizować depresji. Jeżeli więc cierpisz na depresję, bardzo szybko musisz pójść do psychiatry. Tylko i wyłącznie psychiatra bardzo dobrze wie co należy robić, abyśmy mogli na nowo cieszyć się życiem. Życie jest bardzo krótkie, zatem trzeba zadbać o nie.

  data: 19.02.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema warsztaty Kraków

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów jest nastawiony na pomoc grupie zawodowej tzn. artystom, którzy w swojej pracy muszą nieustannie zmagać się z wieloma zagadnieniami. Otoczenie artystów opieką psychologiczną, pozwala pokonać problemy związane tj. trema , jaka pojawia się u osób, które występują na scenie. Podejmujemy współpracę z artystami rozwijającymi swój potencjał zawodowy, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem dążymy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy prowadząc warsztaty, które dają możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najwłaściwszego funkcjonowania we współczesnym świecie uzdolnionych artystów w różnym wieku. Wspólnie odpowiemy na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji aktorów i muzyków organizując warsztaty grupowe.

  data: 04.01.2013 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Psychoterapia

  Psychoterapia Par Warszawa

  Strona o terapii par prowadzonej w samym centrum Warszawy. Na stronie CentrumPar.pl przeczytaie artykuły o tym, w jakich sytuacjach psychoterapia par jest efektywna i dla kogo jest skierowana; oraz dowiedzieć się o stosowanej metodzie terapeutycznej oraz przeczytać o doświadczeniu terapeutów. Terapia par przeznaczona jest dla małżeństw i par przeżywających trudności i borykających się z kryzysem lub stagnacją związku, ale też dla tych, które w psychologicznej pracy nad swoim związkiem poszukują dróg jej rozwoju i większej satysfakcji.

  data: 30.03.2012 | adres: http://psychoterapia.blog.com/2011/10/18/formy-pomocy-psychoterapeutycznej/ | słowa kluczowe: psychologia psychoterapia Warszawa | czytaj więcej »

 • Łysienie

  Kłopot dotyczący ubywania włosów oraz zwyczajnego łysienia dotyczy bardzo wielu osób i to nie tylko facetów. Na tej witrynie www znajduje się wiele ważnych informacji dotyczących różnego typu sposobów radzenia sobie z tym bardzo uciążliwym problemem. Kiedy widzimy już u siebie pewne objawy łysienia trzeba od razu strać się temu zapobiec. Istnieje naprawdę dużo medycznych i kosmetycznych sposobów, jakie mogłyby służyć nam pomocą w początkowym stadium dolegliwości. Jeśli Twój kłopot ma formę trochę bardziej zaawansowaną także nie powinniśmy wpadać w panikę, lecz próbować z nim się uporać obojętnie jakimi, dostępnymi środkami, w tym substancjami sprzedawanymi wyłącznie na receptę. Na tej stronie dowiesz się więcej na ten temat.

  data: 02.12.2011 | adres: http://lysienie365.pl/ | słowa kluczowe: włosy wypadanie włosów | czytaj więcej »

 • Porady psychologa onlinePsycholog Walbrzych

  Psychoterapeuta albo logopeda to specjaliści jakich odnajdą Państwo na prezentowanej tu witrynie. Jest to strona www, która przedstawia ofertę Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Siedziba poradni znajduje się na Dolnym Śląsku w mieście Wałbrzych. Propozycja poradni skierowana jest jednak nie tylko do obywateli Wałbrzycha, ale też ludzi mieszkających w innych miastach, na obszarze całej Polski. Poradnia psychologiczna oferuje bowiem porady psychologa online. W ofercie jest m.in. terapia dzieci metodą bobath . Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to dobre wyjście dla osób szukających psychoterapeuty czy też logopedy.

  data: 15.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny